Archiwum miesięczne: Wrzesień 2013

VI mityng lekkoatletyczny Zespołu Szkół Ekonomicznych

Po rocznej przerwie w kalendarzu sportowym „Ekonomika” ponownie pojawił się mityng lekkoatletyczny klas pierwszych, organizowany przez Zespół nauczycieli wychowania fizycznego, będący podsumowaniem działań integrujących zespoły klasowe.

W dniu 27 września 2013 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami po raz szósty stawili się na stadionie przy ul. Sulechowskiej, aby rywalizować między sobą w konkurencjach lekkoatletyczynych. Czytaj wpis

Indywidualne biegi przełajowe

przelajeW środę, 25 września 2013, na obiektach sportowych przy ul. Sulechowskiej rozegrano pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. Na starcie stanęli najlepsi biegacze ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali w biegach przełajowych. Nasi reprezentanci, pod opieką p. Marity Horbacz wypadli na miarę swoich możliwości, uzyskując kilka wartościowych wyników.

Na szczególną pochwałę zasłużyły dziewczęta, które drużynowo zajęły IV miejsce (na 11 szkół), a na świetnym, szóstym miejscu finiszowała Katarzyna Ganczar-Balak. Chłopcy uplasowali się na 8. pozycji w gronie 12 reprezentacji. Najlepszy z nich – Mateusz Marciniak – zajął 14 miejsce wśród 64 startujących zawodników. Czytaj wpis