Kwiecień 2014 archive

Brązowy medal w mistrzostwach województwa lubuskiego!

image005Reprezentacja Ekonomika w unihokeju dziewcząt po raz pierwszy w historii szkoły awansowała do Finału Wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Tegoroczne złote medalistki Mistrzostw Miasta, a także złote medalistki Półfinałów Wojewódzkich, 24 kwietnia 2014 roku walczyły na Chynowie o tytuł mistrza województwa lubuskiego. Kontynuuj czytanie

Brązowy medal mistrzostw Zielonej Góry w piłce nożnej!

nozna63.04.2014 roku rozegrano mecze eliminacyjne grupy A w piłce nożnej chłopców. Nasi uczniowie, pod opieką p. Ewy Horobińskiej, zmierzyli się w tej fazie rozgrywek  z zespołami VII LO, IV LO i ZSiPKZ. Pojedynki rozegrano systemem „każdy z każdym”. Zajmując II miejsce w grupie drużyna „Ekonomika” awansowała do półfinału.

Wyniki meczów:
ZSEkon – VII LO 2:2
ZSEkon – IV LO 6:2
ZSEkon – ZSiPKZ 12:1 Kontynuuj czytanie

Sukcesy „Ekonomika” w tenisie stołowym

SONY DSC25.02.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Zielonej Góry w tenisie stołowym.

W rywalizacji chłopców nasza drużyna, grająca w składzie: Kamil Schauer kl. IIIB, Rafał Jankowski kl. IIG, Marcin Radzki kl. IVF uplasowała się na bardzo dobrym, III miejscu.

Drużyna dziewcząt, którą reprezentowały Dorota Mituta kl. IB i Marta Iwuć kl. IIIB nie pozostawiła żadnych złudzeń swoim przeciwniczkom, sięgając po NAJWYŻSZE miejsce podium. Następstwem tak dobrego wyniku był udział w półfinałach LOM w Krośnie Odrzańskim 24.03.2014 r., gdzie nasze zawodniczki również zajęły I miejsce, awansując tym samym do finału wojewódzkiego. Kontynuuj czytanie

Półfinał LOM w unihokeju chłopców

foto234 kwietnia 2014 roku drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych w unihokeju chłopców, prowadzona przez p. Beatę Pacholską-Łukasik, ostatecznie zakończyła rozgrywki turniejowe w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Półfinał Wojewódzki na Chynowie nie był szczęśliwy dla naszych reprezentantów. Srebrni medaliści Mistrzostw Miasta grając w osłabieniu bez dwóch czołowych obrońców – Rafała Fliegnera i kontuzjowanego Damiana Popielarza – nie potrafili znaleźć sposobu by pokonać rywali grupowych CKZiU Nową Sól i I Zespół Szkół ze Wschowy. Zajęliśmy III miejsce w grupie A i odpadliśmy z dalszych rozgrywek. Ostatecznie tegoroczne rozgrywki zakończyliśmy na VI miejscu.