Październik 2014 archive

VII Mityng Lekkoatletyczny Klas Pierwszych ZSEk.

SONY DSCJuż po raz siódmy ‚pierwszaki’ rywalizowały w konkurencjach lekkoatletycznych na stadionie przy ul. Sulechowskiej. Zawody odbyły się 3.10.2014 r., jak zwykle dopisała pogoda, a na starcie stanęli reprezentanci aż 9 klas.

Po zaciętej walce wśród chłopców zwyciężyła klasa I G (wych. M. Sąsiadek), wyprzedzając kolegów z klasy I F (wych. U. Mielnik), a III miejsce zajęła ekipa z I H (wych. D. Michalewski). Najlepszą reprezentacją dziewcząt okazała się drużyna z kl. I D (wych. P. Omieczyński), na II miejscu uplasowały się dziewczęta z I E (wych. S. Nużyński), a na III z kl. I B (wych. D. Ziembińska-Maj). Najlepszym trenerem wybrano p. Szymona Nużyńskiego, wychowawcę kl. I E. Klasą najlepiej wspierającą swoich zawodników okazała się I H z wychowawcą – p. Dominikiem Michalewskim. Najlepsi indywidualnie w poszczególnych konkurencjach (tabela poniżej) zostali nagrodzeni medalami, dyplomami, najlepsze klasy otrzymały puchary, natomiast najlepiej dopingująca klasa zdobyła „słodką” nagrodę. Wszystkie nagrody zostały sfinansowane przez Radę Rodziców ZSEk. Kontynuuj czytanie

Mamy wicemistrza świata!

SONY DSCZ przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III GL w Zespole Szkół Ekonomicznych – Rafał Gąszczak – wywalczył tytuł wicemistrza świata juniorów w kickboxingu w kat. 86 kg w formule full contact. Zawody odbywały się w Rimini we Włoszech w dniach 6-14.09.2014 r.

Jest to już kolejny międzynarodowy sukces Rafała, który w maju zdobył złoty medal na zawodach Pucharu Świata juniorów w Szeged na Węgrzech, w formule low kick.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych walk na arenach sportowych Polski i świata.

gaszczak02

Rafał podczas walki