Eliminacje mistrzostw miasta w koszykówce dziewcząt

pilka_kosz23.10.2013 r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w koszykówce, pod opieką p. Iwony Dobrzańskiej, rozegrała mecze eliminacyjne w swojej grupie. Nasz zespół rywalizował z tradycyjnie mocnymi ekipami z LO I i LO III. Mimo ambitnej walki, umiejętności nie wystarczyło do odniesienia zwycięstwa, lecz słowa pochwały należą się zawodniczkom za sportową postawę. Nasze dziewczyny nie przestraszyły się rywali i gdyby tylko odnotowały lepszą skuteczność, miały szansę na wyrównany wynik. Mecz z LO I zakończył się wynikiem 16:37, natomiast w rywalizacji z LO III ulegliśmy przeciwniczkom 31:63. Zwycięstwo LO III nad LO I 44:37 spowodowało, że to „Jedynka” wygrała grupę i awansowała do finału miejskiego.

Naszą szkołę reprezentowały:

Magdalena Kozub kl. 4B, Klaudia Barczak kl. 4B, Dagmara Huszcza kl. 4I, Patrycja Bąk kl. 3E, Patrycja Myczko kl. 3G, Julia Stefańczak kl. 2E, Martyna Szkudlarek kl. 2F, Katarzyna Łyszczyk kl. 2F, Weronika Cander kl. 1A, Klaudia Dmowska kl. 1C, Justyna Kobryń kl. 1D, Aleksandra Urbanowicz kl. 1F