Mistrzostwa Zielonej Góry w unihokeju dziewcząt

unihokejDrużyna Ekonomika pod opieką p. Beaty Pacholskiej-Łukasik rozegrała 20 listopada 2013 roku mecze eliminacyjne w unihokeju dziewcząt. Ekonomik znalazł się w grupie C, gdzie zmierzył się z reprezentacją V LO i III LO. Pojedynki rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” w trzech tercjach po 7 minut. Mecz z reprezentacją V LO zakończył się wynikiem 3:1 dla Ekonomika, a na listę strzelców wpisała się Katarzyna Gonczar-Balak, zdobywając 2 bramki i Marta Gałkiewicz zdobywając 1 bramkę. W pojedynku z drużyną III LO reprezentantki Ekonomika musiały stoczyć zacięty bój, by w końcu wynikiem remisowym 2:2 zapewnić sobie grę w finale. Stwarzane przez nas zespół sytuacje bramkowe dwukrotnie wykorzystała Daniela Guźniczak, umieszczając piłkę w bramce rywalek.
Dziewczęta zajęły I miejsce w grupie C i awansowały do finału Mistrzostw Zielonej Góry w 2014 roku. Naszym reprezentantkom gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach finałowych.

Drużyna Ekonomika wystąpiła w składzie: Aleksandra Karpiuk IC (bramkarka),Katarzyna Gonczar-Balak IC, Klaudia Kamińska IC, Paulina Kozieł IIIG, Patrycja Myczko IIIG, Marta Gałkiewicz IF, Daniela Guźniczak IE, Aleksandra Demaj i Magda Januszewska IIIA.