Sukcesy „Ekonomika” w tenisie stołowym

SONY DSC25.02.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Zielonej Góry w tenisie stołowym.

W rywalizacji chłopców nasza drużyna, grająca w składzie: Kamil Schauer kl. IIIB, Rafał Jankowski kl. IIG, Marcin Radzki kl. IVF uplasowała się na bardzo dobrym, III miejscu.

Drużyna dziewcząt, którą reprezentowały Dorota Mituta kl. IB i Marta Iwuć kl. IIIB nie pozostawiła żadnych złudzeń swoim przeciwniczkom, sięgając po NAJWYŻSZE miejsce podium. Następstwem tak dobrego wyniku był udział w półfinałach LOM w Krośnie Odrzańskim 24.03.2014 r., gdzie nasze zawodniczki również zajęły I miejsce, awansując tym samym do finału wojewódzkiego.

15.04.2014 r. w Gorzowie Wlkp. odbył się finał LOM, podczas którego nasze tenisistki pokonały drużyny z Gorzowa Wlkp., Kamienia Małego i Międzyrzecza, a musiały jedynie uznać wyższość zawodniczek z Lubska. Ostatecznie dziewczęta zajęły znakomite III miejsce w województwie lubuskim.

GRATULUJEMY!!!