Indywidualne biegi przełajowe

przelajeW środę, 25 września 2013, na obiektach sportowych przy ul. Sulechowskiej rozegrano pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. Na starcie stanęli najlepsi biegacze ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali w biegach przełajowych. Nasi reprezentanci, pod opieką p. Marity Horbacz wypadli na miarę swoich możliwości, uzyskując kilka wartościowych wyników.

Na szczególną pochwałę zasłużyły dziewczęta, które drużynowo zajęły IV miejsce (na 11 szkół), a na świetnym, szóstym miejscu finiszowała Katarzyna Ganczar-Balak. Chłopcy uplasowali się na 8. pozycji w gronie 12 reprezentacji. Najlepszy z nich – Mateusz Marciniak – zajął 14 miejsce wśród 64 startujących zawodników.