Brązowy medal Mistrzostw Miasta w unihokeju. Aleksandra Demaj najlepszą zawodniczką turnieju.

dyplomReprezentacje szkół ponadgimnazjalnych zakończyły rywalizację o tytuł najlepszej drużyny unihokejowej Zielonej Góry. Nasze dziewczęta nie zdołały obronić mistrzowskiego tytułu wywalczonego w ubiegłym sezonie. W meczu półfinałowym rozegranym 2.12.2014 r. nasz zespół przegrał 0:2 z I LO i stracił szansę na walkę o najwyższe trofeum. W drugim pojedynku półfinałowym, w którym spotkały się zespoły VII LO i V LO, o wyniku spotkania zadecydowała seria rzutów karnych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem V LO i to nasz rywal z eliminacji stanął przed szansą zdobycia złotego medalu. W walce o złoto drużyna V LO przegrała jednak z reprezentacją I LO wynikiem 1:5. O III miejsce zawodniczki Ekonomika walczyły z drużyną sportowej „Siódemki”. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla naszych reprezentantek, a najlepiej strzelająca zawodniczką turnieju została Aleksandra Demaj.

Reprezentacja dziewcząt pod opieką Beaty Pacholskiej-Łukasik wystąpiła w składzie:

Aleksandra Demaj kl.IVa (kapitan zespołu), Magda Januszewska IVa,Paulina Kozieł IVg, Martyna Szkudlarek IIIf(bramkarka),Aleksandra Karpiuk IIc(bramkarka), Katarzyna Ganczar-Balak IIc(występ w eliminacjach), Marta Gałkiewicz IIf, Paulina Niesyn IIa,Weronika Szozda Ia, Sandra Drozdek Ia ,Klaudia Drozdowska i Karolina Bandiak z kl.Ig (występ w eliminacjach)

IV miejsce unihokeistów

27 listopada 2014 roku na parkiecie hali sportowej na Chynowie  rozegrano finałowe mecze drużyn męskich. Nasi reprezentanci w rozegranym  meczu półfinałowym z reprezentacją VLO  stracili szansę na walkę o złoty medal. Po  przegranym meczu  zawodnicy Ekonomika  mogli  powalczyć jedynie o medal brązowy. W pojedynku z Zespołem Szkół Budowlanych po bardzo zaciętej i wyrównanej walce to nasz  przeciwnik zdobył  bramkę na wagę brązowego medalu. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. Drużyna Ekonomika zakończyła rywalizację w tegorocznych Mistrzostwach Miasta  na miejscu IV.

Ekonomik reprezentowali:

Dariusz Bajus IVf (bramkarz) ,Kamil Schauer IVb,  Damian Konopacki IVf, Damian Marchut IVg, Patryk Michalski i Kamil Czyżniewicz z Ie. W meczach eliminacyjnych zagrali Kacper Kalita IVf, Kamil Bandiak IVg, Łukasz Miłoś If i Jakub Jedynak z IIf